Надеждите на хърватите приключиха в 69-ата минута, когато Лионел Меси съвсем ги

...

Аржентина е на финал на Мондиала

Надеждите на хърватите завършиха в 69-ата минута, когато Лионел Меси съвсем ги пречупи. Звездата на Аржентина проби отдясно, завъртя Гвардиол, преодоля го и се освободи в наказателното поле. След това постави топката на крайници на Алварес, за който не бе проблем да я прати в мрежата.

Блестящо показване на Лионел Меси бе в основата на класирането на Аржентина за финала на Световното състезание в Катар. " Гаучосите " победиха Хърватия с 3:0 и ще играят в борбата за купата за повторно в границите на осем години. Те чакат спечелилия от другия полуфинал сред Франция и Мароко, предава Спортал.

Меси откри резултата в 34-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушаване срещу Хулиан Алварес. Пет минути по-късно нападателят на Манчестър Сити удвои задатъка на южноамериканците след самостоятелен пробив. Блестящо осъществяване на Меси доведе до третото попадение, при което той асистира на Алварес.
Източник: petel.bg